• Název instituce
    Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace
  • Ulice a číslo popisné
    Kobližná 4
  • Obec / město
    Brno
  • Kraj
    Jihomoravský kraj
  • Akce na ústřední motto
    26. 9. / 17.00 Zahrádkářské kolonie v Brně (Ústřední knihovna, Velký sál, 5. NP)
    12. 9. – 30.9. Výstava za klima / Alexandra a Jakub Zamouřilovi (pobočka Lesná, Haškova 4)
    11. 10. / 18.00 Klima pro Brno: jak může každý z nás přispět ke snižování emisí CO2? (pobočka Bohunice, Lány 3)
    13.10. / 16.30 Bylinky svaté Hildegardy (Ústřední knihovna, Velký sál, 5. NP)
    19. 10. / 17.00 Dotykáč na téma ekologie (Ústřední knihovna, Velký sál, 5. NP)
    26. 10. / 15.00 Zelený swap květin a knih (Ústřední knihovna, Malý sál, 5. NP)
  • Akce pro seniory
    29. 9. / 9.30 Jak být krásná v každém věku (Ústřední knihovna, Velký sál, 5. NP)
  • Akce pro rodiče na rodičovské dovolené
    4. 10. / 16.30 Bookstart - Čtení pro nejmenší: Hráškovi (pobočka Bohunice, Lány 3)
  • Akce pro handicapované
    3. 10. – 31. 10. 2022 Výstava prací dílny HapAteliér (Ústřední knihovna, Atrium)
  • Burzy nebo prodej vydražených knih
    26. 10. / 15.00 Zelený swap květin a knih (Ústřední knihovna, Malý sál, 5. NP)
  • Přihlašování nových čtenářů zdarma
    4. 10. / 14.00–18.00 Pasování prvňáčků na rytíře knih a čtenáře knihovny (pobočka Ivanovice, Mácova 3)
    6. 10. / 14.00–17.00 Pasování prvňáčků a Výtvarná dílna Vyrob si svůj erb (pobočka Lesná, Haškova 4)
    6. 10. / 16.00–18.00 Slavnostní pasování prvňáčků (Ústřední knihovna, Atrium)
    7. 10. / 13.00–15.00 Pasování prvňáčků na rytíře knih a čtenáře knihovny (pobočka Bohunice, Lány 3)
  • Jiné akce, uveďte kdy a jaké
    3. 10. / 17.00 Umělecké památky Moravy a Slezska - vernisáž výstavy (Ústřední knihovna, Velký sál v 5. NP + Atrium)
    4. 10. / 17.00 Tomáš Prokůpek: Osobnosti českého komiksu 1 – Josef Lada (Ústřední knihovna, Malý sál, 5. NP)
    4. 10. / 18.00 „Děkuji, bylo to krásné, děkuji…“ (pobočka Žabovřesky, Mozolky 52)
    6. 10. / 15.30 Literární dílny s Terezou Matouškovou (Ústřední knihovna, Malý sál, 5. NP)
    6. 10. / 16.30–18.00 Dílna tvůrčího psaní (pobočka Bystrc, Vondrákova 15)
    6. 10. / 17.00 Lubomír Kopeček: Hodný, zlý a ošklivý (Ústřední knihovna, Velký sál, 5. NP)
    6. 10. / 18.00 Ověřuj! – seminář mediálního vzdělávání (pobočka Bohunice, Lány 3)
    6. 10. / 18.30 Večer španělské a latinskoamerické hudby (pobočka Řečkovice, Kolaříkova 3)
  • Web knihovny
  • Knihovna je institucionálním členem SKIP
     
  • Kontaktní údaje

  • Jméno a příjmení
    Mgr. Ivo Marušák
  • Funkce
    Vedoucí KVS
  • Telefon
    777102384
  • E-mail

Více akcí